12 kwietnia 2024 r.- obrona rozprawy doktorskiej mgr Izabelli Frąckowiak-Bochenek

Rada Dyscypliny Literaturoznawstwo UJ w Krakowie zawiadamia, że dnia 12 kwietnia 2024 r. (piątek) o godz. 1000 w systemie zdalnym z wykorzystaniem technologii informatycznych odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr Izabelli Frąckowiak-Bochenek.

Tytuł rozprawy: Gli italiani sul Cammino di Santiago. L’immagine dei pellegrinaggi a Santiago de Compostela nelle opere di Gaugello Gaugelli, Padre Lorenzo e Bartolomeo Fontana (XV-XVIsec.). [Włosi na szlaku do Composteli. Obraz pielgrzymowania do Santiago de Compostela w dziełach Gaugella Gaugellego, Ojca Wawrzyńca oraz Bartolomea Fontany (XV-XVIw.)]

Promotor:        dr hab. Anna Klimkiewicz, prof. UJ

Uniwersytet Jagielloński w Krakowie

Recenzenci:   prof. dr hab. Cezary Bronowski

- Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu

dr hab. Jolanta Dygul- Uniwersytet Warszawski

Osoby, które chcą wziąć udział w obronie proszone są o kontakt z p. mgr Joanną Pucharą na adres e-mail:  rada.literaturoznawstwo@uj.edu.pl najpóźniej do dnia 10 kwietnia 2024 r. do godz. 1400.

Rozprawa doktorska jest dostępna w czytelni Biblioteki Jagiellońskiej.

Recenzja- prof. C. Bronowski
Recenzja- prof. J. Dygul