Kandydatury literaturoznawców w wyborach do Rady Doskonałości Naukowej

Zbliżają się wybory do RDN na kadencję w latach 2024-2027. Rada Dyscypliny Literaturoznawstwo UJ udzieliła poparcia dla dwóch kandydatów w ramach dyscypliny literaturoznawstwo. Są to:

prof. dr hab. Andrzej Hejmej z Uniwersytetu Jagiellońskiego

prof. dr hab. Adam Dziadek z Uniwersytetu Śląskiego.

Kandydatury zostały następnie jednogłośnie zaakceptowane przez Senat UJ na posiedzeniu w dniu 28 czerwca 2023.

Zachęcamy wszystkich uprawnionych do głosowania, a więc profesorów i doktorów habilitowanych reprezentujących dyscyplinę literaturoznawstwo, do poparcia w wyborach do RDN kandydatów zgłoszonych przez Uniwersytet Jagielloński.

Głosowanie odbywa się poprzez elektroniczny system wyborczy i będzie trwać od 1 września do 30 września 2023 roku. Wcześniej, bo do 31 lipca 2023, należy zweryfikować w systemie wyborczym swoje dane.

Elektroniczny system wyborczy RDN znajduje się pod adresem: https://radon.nauka.gov.pl/pl/wybory_rdn23/home.