23 listopada 2021 roku – Uroczyste promocje doktorskie

23 listopada 2021 roku w auli Collegium Novum odbyły się uroczyste promocje doktorskie dyscypliny literaturoznawstwo zorganizowane przez Wydział Polonistyki UJ. Promocjom przewodniczyli: Prorektor ds. polityki kadrowej i finansowej, Profesor Piotr Jedynak i Dziekan Wydziału Polonistyki, Profesor Jarosław Fazan.

Podczas uroczystości promowani byli doktorzy, którym stopnie nadała Rada Dyscypliny Literaturoznawstwo UJ. Z powodu ograniczeń narzuconych przez pandemię promocje zostały podzielone na trzy tury. W pierwszych dwóch promowani byli doktorzy z Wydziału Polonistyki, a w uroczystości uczestniczyła Przewodnicząca RDL, prof. Anna Czabanowska-Wróbel. W trzeciej turze promowani byli doktorzy z Wydziału Filologicznego, a w uroczystości wziął udział Wiceprzewodniczący RDL, prof. Wacław Rapak.

LISTA PROMOWANYCH

• dr Michał KOZA - PROMOTOR: Dr hab. Andrzej ZAWADZKI
  • dr Mateusz CHABERSKI - PROMOTORKA: Prof. dr hab. Małgorzata SUGIERA; PROMOTOR POMOCNICZY: dr Konrad WOJNOWSKI
  • dr Marta BŁASZKOWSKA - PROMOTORKA: Prof. dr hab. Anna ŁEBKOWSKA; PROMOTOR POMOCNICZY: dr hab. Tomasz MAJKOWSKI